O firmie

Specjaliści od automatyki przemysłowej

Funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Od tego czasu wspieramy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa w ich codziennej pracy. Dostarczamy spersonalizowane, tworzone na miarę rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej, elektroniki oraz elektrotechniki. Kooperujemy z klientami, którzy prowadząc biznes wykorzystują do produkcji różnego typu urządzenia.

Specjalizujemy się głównie w serwisie maszyn produkcyjnych i innych urządzeń, które wymagają odpowiedniej wiedzy oraz zastosowania najnowocześniejszych, często niestandardowych rozwiązań. Naszym klientom proponujemy także pomoc w:

  • utrzymaniu ruchu maszyn,
  • obsłudze sterowników programowalnych,
  • projektowaniu sterowania elektroniki i pneumatyki,
  • serwisie urządzeń produkowanych seryjnie,
  • wykonywaniu i montażu szaf sterowniczych,
  • modernizacji linii produkcyjnych.

Nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają na to, aby budować trwałe relacje z klientami. Dzięki temu zyskaliśmy ich uznanie i możemy poszczycić się ugruntowaną pozycją na rynku. Re-Kord to inwestycja w skuteczne rozwiązania.

Wiedza i doświadczenie

Mamy bogate doświadczenie w automatyce przemysłowej. Natychmiast reagujemy na potrzeby linii produkcyjnych. Analizujemy sytuację, proponujemy najlepsze rozwiązania, gwarantujemy szybkie wdrożenie oraz fachowy serwis.

Kompleksowość usług

Codziennie budujemy dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Stawiamy na wszechstronną ofertę, bo tylko ona zadowoli klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom zmniejsza się ilość awarii, a co za tym idzie rosną przychody inwestorów.

Efektywność

Modernizujemy przestarzałe technologicznie szafy sterownicze. Dodajemy nowe czujniki i sensory, dzięki którym urządzenia oraz linie produkcyjne pracują optymalnie, zwiększając efektywność. Nieustannie podnosimy niezawodność maszyn.

Konkurencyjne ceny

Rozumiemy Wasze potrzeby, dlatego nie proponujemy rozwiązań, które mogą narazić firmę na dodatkowe koszty. Rekomendujemy jednie to, co przynosi realne efekty w postaci zwiększenia komunikacji między poszczególnymi elementami linii produkcyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że potrafimy dopasować się do Twoich potrzeb. Jeśli masz dla nas zadanie – Skontaktuj się.